Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 簡單好用,方便,好收納,使用起來不會痛喔!
顏色: 橘色
尺寸: 均碼
Price: HK$19.00
| Material | PC |
| Pattern Type | Plain |
| Power Supply | None |
| Color | Orange |
| Type | Hand Massagers |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 3.5 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb2302198368181875 |
Author: a***8
Date:
Review: 簡單好用,方便,好收納,使用起來不會痛喔!
顏色: 橘色
尺寸: 均碼
Author: m***9
Date:
Review: 超級好用,手部按摩很舒服。
顏色: 橘色
尺寸: 均碼
Author: a***7
Date:
Review: 有拆開,試用了一下還可以
顏色: 橘色
尺寸: 均碼
Author: w***9
Date:
Review: 已經在SHEIN買了很多次 每次都很滿意CP值超高 圖片跟實體沒有誤差超級讚
顏色: 橘色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.